Mart 2017’de Teşvikiye’de kurulan mağaza, dünyanın dört bir yanından toplanarak yıllardır biriktirilen koleksiyonu siz değerli misafirleriyle buluşturuyor. Misyonumuz, unutulan değerleri, eskiye olan özlemi, bizi biz yapan kavramları modern çizgilerle birleştirerek gerçek bir kadın ruhuna  dokunmak. Bu nedenle de koleksiyonun büyük bir bölümünü, günümüzde rahatlıkla giyilebilecek tarzda kıyafetler oluşturuyor. Bunun yanı sıra, dönem temalı partiler veya projeler için kiralanabilecek “kostüm bölümü” de ayrı olarak hizmet vermektedir.

Başlarda sadece vintage parçalarla öne çıkan marka, aslında birçok kişinin bu yaşanmışlık arayışında olduğunu fark edince, artan talebi karşılayabilmek için 2018 yılında yine geçmişin izlerinden esinlenerek özel dikim terzilerini de bünyesine katıp üretime geçti. Kumaş seçiminden dikiş tekniğine, iplik renginden düğme şekline kadar,  üretimin her aşamasında en ince titizlikle çalışan atölye anlayışıyla, doğal kumaşlarla her dikişi ilmek ilmek işleyerek sizlere özgün bir koleksiyon sunuyor.

Sunduğu özel ürünlerin yanında, müşterilerine hizmet kalitesini de en üst seviyede tutan Nillush Vintage, yarattığı sıcak ev ortamında her müşterisini bir misafiri gibi karşılayarak, birebir sohbet ederek, eski dönemlerin butik anlayışını da geri getirmeyi hedeflemektedir. Böylece burada sadece kıyafetlere bakmakla kalmıyor, o özlediğimiz dönemin samimiyeti, zarafeti, kültürü, adab-ı muaşeretini de bir nebze olsun hatırlatacak ve yansıtacak küçük büyülü bir dünyanın kapılarını aralamış oluyorsunuz.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR